«Древнє місто Лева на порозі Різдва Христового»

ПРОГРАМА ПЕРЕБУВАННЯ У м. ЛЬВОВІ

«Древнє місто Лева на порозі Різдва Христового»

1 день

15.00 – прибуття до м. Львова на головний залізничний вокзал, зустріч. Оглядова екскурсія: костел Єлизавети (найвищий храм Львова висотою 88 м., збудований австрійським цісарем Франсом-Йосипом в пам’ять про свою дружину Єлизавету на початку XX ст. У храмі знаходиться єдиний в Україні сучасний шкляний іконостас). Оглядова екскурсія до

Виїзд до центру міста – піша екскурсія: порохова Вежа (1554-1556 рр.). Королівський арсенал. Успенська церква (Волоська) та вежа Корнятка ( будівництво розпочати у 1591 р. на місце згорілої дерев’янної церкви . У церкві збереглися ікони 1630-1638 р.). Каплиця Трьох Святителів (1578-1591 рр.,). «Дім легенд», «Майстерня карамелі», «Шоколадна майстерня», Латинська катедра – головний католицький храм (Архікафедра́льна бази́ліка Успі́ння Пресвято́ї Ді́ви Марі́ї - Будівництво собору розпочалося 1361 на кошти короля Казимира Великого). Каплиця Боїмів (збудована у 1609 - 1615 роках), пам’ятник королю Данилу, Бернардинський монастир-фортеця (1600-1630 рр..). Вїзна брама Львова.

Близько 19.00 год. виїзд готелю «Перлина»

обідо - вечеря. Розміщення у готелі вільний час.

2 день

9.00 - сніданок

Екскурсія до «Шевченківського гаю» (музей народної архітектури та побуту заснований у 1930 році – це музей старовинних карпатських будинків та церков) Тут можна замовити майстер-класи з гри на гуцульських інструментах, виготовленні ляльок-мотанок, фотографування в народних костюмах.

Продовження екскурсії до центру Львова: Музей зброї «Арсенал» - екскурсія до музею. «Копальня кави» - екскурсія по підвалах копальні. «Криївка».

Площа Ринок (виникла в XIV ст. історичне серце міста, характерне явище для середньовічної архітектури європейських міст). Міська Ратуша – сходження на ратушу. Музей-аптека «Під чорним орлом» - екскурсія підвалами аптеки. Домініканський собор (1749 р. - костел побудований в стилі пізнього барокко за західноєвропейским зразком. Кам'яний, в плані він зображає витягнутий хрест з овальною центральною частиною і двома дзвіницями по боках. Возвеличує костел величезний еліптичний купол). Мануфактура свічок.

18.30 - виїзд до готелю

19.00 – обідо-вечеря, вільний час

3 день

9.00 сніданок

10.00 – оглядова екскурсія до Святоюрської гори – місце головного храму Греко-католиків, сходження до крипти.

(церква св. Юрія перлина європейського мистецтва -1744 - 1761, архіт. Б. Меретин, скульп. І. Пінзель).

Екскурсія на Високий Замок (Замкова гора) – за бажанням групи!!!

виїзд до центру Львова – Оперний театр (Споруда збудована в 1895-1900 рр. Під час проектування автор запропонував і місце для театру поряд з руслом ріки Полтви, котру спрямували в підземний колектор. ...),. Львівський вернісаж.

Костел Єзуїтів (споруджений у 16101630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам'ятка барочної архітектури у Львові).- екскурсія підземеллями костелу. Пам’ятник Т.Шевченкові, статуя Свободи.

Вірменський квартал (1356-1363 рр.) з головним вірменським храмом України. Вільний час на сувеніри.

15.30 – обід (кафе «час поїісти»)

16.15 – виїзд на вокзал

У програмі також ви побачите різдвяні шопки у церквах міста, живі вертепи, «дідуха», різдвяний ярмарок та інші різдвяні розваги.

За бажанням групи можна додатково замовити екскурсію до «Арена-Львів» (тут ви зможете побачити надсучасний футбольний стадіон, роздягальні футболістів та тренерські кімнати, кабіни коментаторів, президентську ложу, фан-зону, віп-кімнати та ін.)

ГРУПА : 15 + 2 КЕРІВНИКА

вартість путівки складає : 2800 грн ( ст . 14 років)

2720 грн ( до 14 років)

У вартість путівки входить:

Проїзд залізницею в обидва кінці ( плацк.)

- Проживання у готелі «Перлина» ( розміщення 2+3 осби в блоці з умовами + ТВ)

- харчування - 1 день – обідо-вечеря, 2 день – сніданок (шведська лінія) , обідо-вечеря, 3 день – сніданок (шведська лінія) , обід у центрі міста.

- Транспортне обслуговування,

- послуги екскурсовода,

- вхідні квитки до музеїв :музей-аптека «Під чорним орлом», костел Езуїтів – підземелля, Вірменський квартал, Шевченківський гай, музей зброї «Арсенал», сходження на Ратушу

У вартість не входить – вхідний квиток до Оперного театру – 30 грн. – при умові, що у ці дні театр не буде в оренді на концерт, 70 грн. – вхідні квитки на «Арена-Львів», майстер-класи у «Шевченківському гаю» - від 20 до 30 грн/особа.

За бажанням , виїзд в Славське. Катання на лижах, санях ( додатково оплачується транспорт)

Категория: