Відпустка по-закарпатськи 2016г.

Відпустка по-закарпатськи 7 днів / 6 ноче Вартість: 2375 грн

ДАТа 05/06 НЕДІЛЯ 26/06 НЕДІЛЯ 24/07 НЕДІЛЯ 07/08 НЕДІЛЯ 21/08 НЕДІЛЯ 18/09 НЕДІЛЯ

1 день: Львів (виїзд о 08:00) – санаторій «Карпати» (екскурсія парком, Палацом Шенборнів, прогулянка до «Джерела Краси») – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош - замком кохання, середньовічна трапеза) – Берегово (екскурсія містом, купання в новому термальному комплексі «Жайворонок») – Боржава (прибуття орієнтовно о 20:30, поселення в садибах зеленого туризму, вечеря, ночівля).

2 день: Боржава (сніданок, виїзд о 09:00) – Мукачево (екскурсія Замком Паланок, екскурсія містом, обід зі страв закарпатської кухні) – Бене (дегустація вина у братів Параски — найкращих виноробів Закарпаття) – Боржава (прибуття орієнтовно о 18:00, приготування бограчу на природі, спільна вечеря, жива закарпатська музика, знайомства, гарний настрій та відпочинок, ночівля).

3 день: Боржава (сніданок, виїзд о 09:00) – Ужгород (огляд корчми «Деца у нотаря», екскурсія містом, огляд замку, прогулянка набережною, найдовшою у світі липовою алеєю) – Перечин (обід-дегустація закарпатської їжі) – Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці) – Боржава (прибуття орієнтовно о 21:30, вечеря, ночівля).

4 день: Боржава (сніданок, виїзд о 09:00) – Косино (відпочинок на території релаксаційно-оздоровчого комплексу Косонь, купання в термальних водах з найбільшими в Україні термальними фонтанами-джакузі, прісному басейні, похід в сауну, вільний час) – Боржава (прибуття орієнтовно о 20:00, вечеря, ночівля).

5 день: Боржава (сніданок, виселення з садиб, виїзд о 08:00) – Хуст (екскурсія на страусину ферму) – Іза (купівля виробів з лози та сувеніврів) – Нижнє Селище (дегустація сирів, обід) – Іза (екскурсія на оленячу ферму) – Міжгірський перевал (фотосесія на фоні карпатських панорам) – Синевирська поляна (прогулянка довкола озера Синевир, поселення в готелі «Арніка» орієнтовно о 20:30).

6 день: Синевирська поляна (виїзд о 08:00) – Колочава (огляд унікальних пам’ятників села, похід на г. Стримба, що входить до 10-ти найвищих гір України, уроки та майстер-класи у «Школі вівчарства» в підніжжі гори) – Синевирська поляна (прибуття орієнтовно о 20:00, «Карпатські вечорниці» - спільна прощальна вечеря зі страв карпатської кухні з троїстими музиками конкурсами, забавами та танцями, ночівля).

7 день: Синевирська поляна (виселення, сніданок, виїзд о 10:00) – Пилипець (водоспад Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на г. Гимба) – Гукливий (обід у мілібарі-садибі Grun Gof) – Верхня Грабівниця (екскурсія найкраще збереженим бункером «Лінії Арпада» - за деякими даними найбільшим в Європі, який зберігся по сьогоднішній день) – Львів (прибуття орієнтовно о 22:30).

10 причин чому варто поїхати у цей тур:

 1. Добре відпочинете. Тур не є перенасиченим і розрахований на те, щоб ви гарно провели час та відпочили. Ніхто нікуди не поспішає, ніхто нікого не підганяє.

 2. Найкраща інвестиція. Для туру не потрібно іноземної валюти, закордонного паспорта чи візи. Розрахунок у гривнях без привязки до курсу валют. Повірте, «Відустка по-закарпатськи» - це найкраща ваша інвестиція для вітчизняної валюти.

 3. Вигідніше ніж машиною. Вагаєтесь чи краще машиною їхати з друзями? Якщо ви поїдете по даному маршруту машиною вдвох, то сума, витрачена на пальне буде дорівнювати вартості туру. І це без витрат на амортизацію. Також врахуйте, що коли ви приєднаєтесь до автобусного туру, то вам не потрібно втомлюватися за кермом, після ситного обіду чи гарного відпочинку зможете в автобусі під час переїздів подрімати або переглянути фільм, вам можна буде скуштуєте доброго вина та скільки душа забажає насолоджуватися вечірнім відпочинком.

 4. Скуштуєте локальну кухню. Запрошуємо дегустацію закарпатської їжі – кулінарну мандрівку смаками Закарпаття. Ми пропонуємо Вам унікальну можливість спробувати смаки Закарпаття, так би мовити, за один присіст. Ви скушуєте 15 вишуканих закарпатських страв, а також узвар та фірмову сливовицю «Од діда Мішка». Відчуйте смаки та аромати національних кухонь тих народів, які живуть тут. Такого ви більше ніде не зустрінете!

Переглянути відео з дегустації закарпатської їжі можна за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=9dMF501G_0s

 1. Дегустація вина від найкращих виноробів Закарпаття. Запрошуємо у сімейний підвал братів Параски – виноробів у шостому поколінні. Вина братів славляться далеко за межами України та отримують перемоги на різноманітних конкурсах та фестивалях. Винороби є лицарями Винного ордену святого Венцела, що підтверджує якість їхнього продукту. Ніхто інший не проведе вам дегустацію так, як це зроблять винороб Параска.

Переглянути відео з дегустації закарпатського вина можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=nDdZMdiKJmc

 1. Вільний день у Косино та найпопулярніші термальні місця Закарпаття. За відгуками туристів термальні води в Косино – це одна з причин заради чого варто поїхати в Закарпаття. Спеціально для вас ми відвели ЦІЛИЙ день для відпочинку на території термального комплексу Косино, щоб ви насолодилися сповна та встигли спробувати всі його принади. А зайнятися тут є чим: басейни з термальними водами, фонтани, джакузі, різноманітні сауни, атракціони, масажні кабінети та масажні доріжки, чайні зали та багато іншого.

Крім Косино ви матимете можливість покупати у басейнах нового термального комплексу «Жайворонок» у м. Берегово, та поваритися у чанах в с. Лумшори.

 1. Відчуєте красу Карпат. Найбільше озеро Карпат Синевир, найпопулярніший серед туристів водоспад Шипіт, похід на гору Стримба, яка входить до десятка найвищих вершин України, підйом канатно-крісельною дорогою на вершину Гимба, що належить до найбільшого карпатського хребта Боржава – все чекає вас в рамках туру.

 2. Пройдете «Школу вівчарства». Під час походу на гору Стримба ми завітаємо до справжні вівчарів. На висоті понад 1400м в рамках так званої «Шкоди вівчарства» вони розкажуть нам про особливості своєї професії. Як правильно доїти овець, як робиться сир, вурда та бринза, за яким принципом розподіляють молочні продукти серед господарів овець, скільки часу випасають отару, як так довго обходяться без жінки, як проводять вівчарів на та зустрічають з полонини вам розкажуть унікальні люди, які ще зберігають традиції вівчарства.

 3. Дізнаєтесь та побачите багато цікавого: екскурсії найбільшими містами Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Берегово; найгарніші та найромантичніші замки; таємничі бункери; дегустація сиру, що виготовляється за швейцарськими технологіями; фермерські господарства, на яких ви дізнаєтесь особливості догляду та вирощування оленів та страусів; сувеніри та вироби з лози і… всього й не перелічити!

 4. Карпатські вечорниці. Щоб краще закріпити знайомство між собою запрошуємо вас в останній вечір на «Карпатські вечорниці»! У програмі:
  - запальна музика від троїстих музик;
  - народні танці з Карпат;
  - народні забавки;

- страви та напитки з карпатської кухні;

- гарна компанія та позитивний настрій протягом усього вечора!

Проживання:

Із першої по четверту ніч – садиби зеленого туризму, с. Боржава, Берегівський район. Для того, щоб ви найкраще відчули колорит Закарпаття та гостинність його мешканців пропонуємо вам мешкати у приватних садибах зеленого туризму Берегівського району. Комфортні 2-ох, 3-охмісні кімнати з вигодами на блок. Повірте, проживання у садибах краще будь-якого готелю. Це слова туристів. Переглянути фото садиб.

Четверта та пята ніч. Готель «Арніка» (500м від озера Синевир), с. Синевирська Поляна, Міжгірський район. Проживання у самому серці Карпат дозволить вам сповна відчути дух гір. Стрімкі схили гір, звуки природи, зірки на небі, світанок і захід – тут все по-іншому ніж на рівнині. Найбільш екологічно чистий куточок України, чисте повітря, хвойний ліс зі стрункими смереками матимуть корисний вплив на ваше здоровя. Готельний комплекс розташований на висоті майже 1000м над рівнем моря. Тут повітря вже трохи розріджене, а значить працюють активніше легені, серце, покращується кровообіг, в організмі виділяється більше гемоглобіну і ви почуваєтесь просто неперевершено. Просто пожити в горах – це вже корисно для вашого здоровя. Ось вам і ще одна причина, чому варто приєднатися до туру «Відпустка по-закарпатськи». Переглянути фото готелю.

Вартість туру: 2325 грн/ос.

Вартість вказана станом на березень 2015 року. Вартість може змінюватися у випадку різкої зміни ціни на пальне, послуги проживання та інші суміжні послуги.

АЛЕ! Якщо ви замовите та оплатите тур до 20 березня вартість туру для вас змінюватися не буде.

У вартість входить:

Додатково оплачується:

 • Транспортне обслуговуванням комфортним автобусом

 • Проживання (6 ночей)

 • Екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних обєктах

 • Екскурсія по Мукачево, Ужгороду та Берегово

 • Супровід на гору Стримба

 • Сухий пайок для походу на г.Стримба

 • Комплімент від туристичної компанії

 • Вхідні квитки в екскурсійні обєкти, купання в термальних водах та дегустації*

 • Харчування (сніданки, вечері, обіди)

Орієнтовна вартість харчування:

Сніданок – 35-45 грн

Обід – 50-70 грн

Вечеря – 40-60 грн

* Вартість вхідних квитків для дорослих станом на лютий 2015 року.

Санаторій «Карпати» - 8 грн

Термальний басейн в Берегово – 100 грн

Замок паланок в Мукачево – 20 грн

Дегустація вина – 45 грн

Замок в Ужгороді – 20 грн

Дегусація закарпатської їжі (обід третього дня) – 80 грн

Купання в чанах в Лумшорах – 70 грн

Безлімітний вхідний квиток на територію термального комплексу «Косино» - 300 грн, мінімальний пакет 2 год – 150 грн

Страусина ферма в Хусті – 20 грн

Дегустація сиру у Нижньому селищі – 30 грн

Вхідний квиток на територію національного заповідника «Синевир» - 10

Майстер-клас у «Школі вівчарства» - 20 грн

Карпатські вечорниці разом з вечерею – 150 грн

Категория: