Дитячого екскурсійного туру «Галицькі легенди Різдвяного Львова»

ПРОГРАМА

Дитячого екскурсійного туру «Галицькі легенди Різдвяного Львова»

8 січня. Собор Пресвятої Богородиці. Другий день святкування Різдва Хистового.

Безліч легенд, що зачаровують кожного гостя Львова. У цей день ми пропонуємо поринути у «родзинки» старого міста:

Ми зустрінемо групу на вокзалі о 8.00 ранку та одразу повеземо у головний храм греко-католиків собор святого Юрія, де ви потрапите у крипту у якій знаходяться саркофаги відомих священників та історичних постатей таких як Ярослав Осмомисл, Андрей Шептицький.

Потім ви помандруєте на найвищу точку міста – Замкову гору, з висоти якої проглядається усе місто, а у ясну погоду можна побачити населені пункти на відстані до 30 км. Тут ви побачите залишки оборонних мурів, які колись охороняли замок від нападів, адже Львів своє існування розпочав саме з цього місця.

Опісля ви маєте можливість побачити лежачих левів на Пороховій вежі, які охороняють древнє місто та розпочати їх відлік, бо наступного дня вам доведеться порахувати якомога більше левів у грі-квесті, де буде багато загадок про левів. Обнявши їх ви зможете зробити свої перші фото.

Після цього ви зможете побачити одну з перших русинських церков Львова та зайти у її подвір’я, побачити пам’ятник Іванові Федорову, який вперше склав абетку.

У цей день у вас буде незабутня мандрівка до автомобіля, який хитається на даху будинку «Дім легенд». Туди також приготуйте монети, які можна закинути до капелюха сажотруса.

Тепер на вас чекає смачний обід, приготований у кафе «Час поїсти», де ви зможете трохи відпочити, зігрітися і набратися сил для подальшої мандрівки.

Виходячи з кафе ви зможете побачити «Майстерню карамелі», у якій виготовляють різнокольорові малі та великі льодяники. Зрозуміло, що ви зможете їх придбати.

Після цієї мандрівки ви потрапите у світ шоколаду, де вперше зі Львова він потрапив у Європу, поспостерігати за процесом виготовлення шоколадних виробів у «Майстерні шоколаду» .

Приблизно о 16.30 ви вирушите до готелю «Перлина». А о 18.00 на вас чекає смачна вечеря.

9січня

У готелі вам буде запропоновано сніданок у стилі «Шведської лінії». Час сніданку з 8.30 до 9.30 год

З 10.00 - продовжуємо мандрувати по місту левів у серце Львова – Площу Ринок, де ви зустрінете міфічних грецьких богів. Тут на вас чекає квест-гра «Галицькі леви» та сходження на міську Ратушу з вершини якої відкривається панорама цілого міста з висоти пташиного польоту.

Після такої мандрівки приходить час відчути справжній аромат львівської кави, яку добувають під землею – штольня «Копальня кави», це місце справжньої кави та казки для дітей.

Опісля вас чекає цікава подорож у ресторані «Криївка», не вам обовязково потрібно буде відповісти на «Слава Україні», словами «Героям слава». Тут ви зможете побачити справжні автомати, шмайсери, кулемети часів Другої Світової війни, одяг воїнів УПА та іншу військову амуніцію.

А тепер можна відвідати і італійський дворик та відчути дух Італії, а після цього побачити одну з перших аптек міста та України «Під чорним орлом»

Тепер можна оглянути справжню мануфактуру свічок, де можливо хтось захоче придбати різдвяну свічку та привезти дух Різдва до дому. Поруч знаходиться величний Домініканський собор з якого часто лунають звуки органу, а уночі ходить «білий монах»,що охороняє спокій собору.

На завершення програми повертаючись через Площу Ринок ви помандруєте до Різдвяного Дідуха та Латинської катедри у якій зроблений у католицькому стилі один з найгарніших вертепів-шопок Західної України.

Та ось прийшов час на вечерю, де ви почуєте різдвяні колядки, а при бажанні зможете їх самостійно заколядувати.

10 січня

У готелі вам буде знову запропоновано сніданок у стилі «Шведської лінії». Час сніданку з 8.30 до 9.30 год.

Опісля вам потрібно зібрати речі та вирушити для подальшої мандрівки Львовом.

А тепер час побачити пам’ятник засновнику Львова королю Данилу та відвідати шопку у Бернардинському соборі, а обійшовши собор відвідати місце ката, де усіх неслухняних мешканців старого Львова катували. Вирушаємо до «статуї свободи», якає малим аналогом американської статуї. Поруч знаходиться Костел Єзуїтів (споруджений у 1610—1630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам'ятка барочної архітектури у Львові на вежі якого був встановлений перший годинник який завжди йшов швидше ніж усі годинники…). Тут ми проведемо екскурсію підземеллями костелу ( у ньому ви побачите макети стародавнього Львова різних часів, а також розбитий саркофаг, з якого за легендою зникло тіло небіжчика, пошукати скарби ордену Езуїтів і те тільки…)

Можливо ви хочете побачити річку Полтва, яка тече прямо під Оперним театром, придбати львівські сувеніри на «Вернісажі» та різдвяному ярмарку, тоді вирушаємо далі щоби побачити одну з перлин Європи – Національний театр опери та балету.

А тепер час на духовність – перша вірменська церква в Україні, яка була збудована у 1370 році, у якій є унікальна мозаїка та поховані під ногами вірменські священики. За легендою, коли усі літери будуть стерті ногами усі священники стануть святими.

Знову повертаємося на Площу Ринок аби відчути дух Різдва, побачити імпровізовані виступи вертепів.

Та ось непомітно завершується час подорожі по Львову, тому необхідно підкріпитися смачним обідом (приблизно о 15.00 год.) перед виїздом на вокзал.

О 16.10 – вирушаємо на вокзал.

*Під час денної екскурсії містом ми запропонуємо вам перерви на каву та перекуску дітям.

Вартість путівки – група : 32 + 3 кер.

У вартість путівки входить:

проїзд залізницею в обидва кінці — плацкарт

Транспортне обслуговування

послуги екскурсовода

Проживання у готелі «Перлина» ( розміщення у двох кімнатах 2+3 особи в блоці з умовами + ТВ)

страховка

харчування:

8 січня – обід у центрі Львова, обідо-вечеря у готелі «Перлина»

9 січня – сніданок (Шведська лінія), обід-вечеря у готелі «Перлина»

10 січня – сніданок (Шведська лінія), обід у центрі міста

вхідні квитки:

Сходження на Ратушу, Латинська катедра, Вірменська церква, підвали костелу Езуїтів, крипти Собору св.Юрія, Італійський дворик.

ДОДАТКОВІ ПУНКТИ ПРОГРАМИ:

  • музей зброї Арсенал – 20 грн\ особа

  • «Свят-вечір» -+60 грн/особа

Категория: