"Львів + Замки Львівщини" 3 дня (2016р.)

4 квітня (понеділок)

11.20 – прибуття до м. Львова на головний залізничний вокзал, зустріч, трансфер до готелю «Княжий» (Вул. Володимира Великого, 125 а. Тел. 263-12-14). Розміщення у готелі, обід.

З 13.00 год. виїзд до центру міста –піша екскурсія: порохова Вежа (1554-1556 рр.). Королівський арсенал. Успенська (Руська) церква (для будівництва церкви в 1591 р кошти крім українців Львова виділили молдавські правителі і російські царі. Значну суму подарував запорізький гетьман Петро Сагайдачний. Є напис над входом: “Храм сей чесний совершился року Божія 1629”.У церкві збереглися ікони 1630-1638 р.) Каплиця Трьох Святителів (1578-1591 рр., арх. А.Підлісний спочатку будувалася як церква…). Музей зброї «Арсенал» - екскурсія до музею. «Дім легенд» (4 поверхове кафе, на даху якого знаходиться автомобіль трабант, можна кидати монети в трубу по якій монети скочуються до 1 поверху, гарна панорама міста). «Шоколадна майстерня», «Копальня кави» - екскурсія по підвалах копальні. Площа Ринок (виникла в XIV ст. історичне серце міста, характерне явище для середньовічної архітектури європейських міст).

Міська Ратуша – сходження на Ратушу (306 сходинок, видно в приміщенні механізм годинника (на самій вежі відкривається панорама цілого міста) Музей-аптека «Під чорним орлом» - екскурсія підвалами музею (перша аптека, яка виникла у Львові)

Домініканський собор (1749 р. - костел побудований в стилі пізнього барокко за західноєвропейским зразком. Кам'яний, в плані він зображає витягнутий хрест з овальною центральною частиною і двома дзвіницями по боках. Возвеличує костел величезний еліптичний купол).

Близько 18.30 год. виїзд до готелю «Княжий», вечеря, вільний час

5 квітня (вівторок) 

8.30 - сніданок

9.30 Заміська екскурсія "Золота підкова Львівщіни".

Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13в. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17в. Зараз Олеський замок - філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель

Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640г., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Музей з великою колекцією цінних картин, зброї, книг, меблів зараз знаходиться у стадії реконструкції і доступний тільки для зовнішнього огляду. Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства - міні-копія собору св. Петра і Павла в Римі.

Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершено в 1634р. на кошти Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу відкритий для відвідування в серпні 2009 року, головна особливість якого - його интерьерность, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра; у Китайському палаці (таке ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція творів східного мистецтва. Не менш замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, висіченим готичним шрифтом і ніким поки не розшифрованим, привезені в замок і за легендою належали ордену тамплієрів.

19.30 – обідо-вечеря. Вільний час.

Вечором за бажанням самостійно поїхати в місто, або піти в «Аквапарк» (Водні атракціони (горки) висотою з 9 поверху), але тоді у Харкові треба батькам взяти усі необхідні речі для басейну: плавальні костюми, тапочки, шапочки. Вартість 110 грн. – 1 год, 180 грн. – 2 год, або сімейний з трьох осіб – 2 год – 360 грн. www.agualviv.com.ua – знаходиться в 10 хвилинах від готелю.

6 квітня (середа)

8.30 - сніданок, складання речей

9.30 – екскурсія до Шевченківського гаю ( музей народної архітектури та побуту заснований у 1930 році – це музей старовинних карпатських будинків та церков). Продовження екскурсії – Оперний театр, «Львівський Вернісаж» - продаж сувенірної продукції майстрів Львова, Вірменський квартал (1356-1363 рр.) з головним вірменським храмом України, Костел Єзуїтів (споруджений у 16101630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам'ятка барочної архітектури у Львові). Пам’ятник Т.Шевченкові, статуя Свободи. пам’ятник Королю Данилу, Бернардинський монастир-фортеця (1600-1630 рр..), Глинянська брама.Екскурсія на Личаківське кладовище - (місце вічного спочинку Шашкевича, Івасюка, Білозора, Франка, Людкевича, пантеон слави …Існує з 1786 року- це історико-меморіальний музей-заповідник, який є одним з найстаріших кладовищ України.).

15.00 – обід (кафе «Тірамісу»)

15.30 виїзд на вокзал

16.05  виїзд до Харкова., або 18.04 поїздом Мукачево – Харків. Якщо 18.04 – тоді обід можна перенести на 16.30

* Біля готелю «Княжий» - 150 метрів знаходиться супермаркет «Ашан» ( час роботи 8.00 – 23.00), де можна зробити закупку продуктів в дорогу на 6 квітня. Від готелю до центру міста можна доїхати троллейбусом №2 (орієнтовно 15 хв), маршруткою (орієнтовно 12-15 хв)

У вартіть путівки входить:

- Проживання у готелі «Княжий»

  • харчування : 4 квітня -,обід та вечеря у «Княжому,

  • 5 квітня - сніданок та вечеря у Княжому,

  • 6 квітня - сніданок у Княжому, обід у кафе Тірамісу в центрі Львова.

  • Вхідні квитки до музею зброї Арсенал, вхідні квитки до музею-аптеки, вхідні квитки до Вірменського собору, вхідні квитки на Ратушу, квитки до Шевченківського гаю. ДЛЯ ДОРОСЛИХ ДОДАТКОВО на всі вхідні квитки + 40 грн.

- послуги екскурсовода

- транспортне забезпечення протягом екрсурсійної програми

Також папка з програмою, карта Львова (3-5 шт для батьків), інші матеріали, що стосуються програми.

Додатково оплачуються вхідні квитки на екскурсію до Оперного театру – 20 грн/особа

Категория: