Різдво на Прикарпатті! (2017р.)

День1

03.01.17- Відїзд з Харкова  до Києва

04.01.17-Прибуття до м. Київа. Оглядова автобусна екскурсія по місту. Відвідування музею Чернобиля.

Обід .Вільна година.

Відїзд залізницею до Івано- Франківська.

День 1.

05.01.17

Приїзд до Івано-Франківська. Зустріч на вокзалі. Траннсфер до готелю “ Станіславів”

Сніданок- швецька лінія.

Відвідання м. Галич – маленьке і затишне місто при впадінні річки Лукви у Дністер. А колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Відвідання музею народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля. Відвідання музею Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами

Повернення до Івано-Франківська.

Пішохідна екскурсія по м. Івано-Франківську: затишні європейські вулички, які приведуть Вас до міської Ратуші, найбільша пішохідна вулиця з кав’ярнями та сувенірними магазинами, старовинні будинки з куполами, «Банківський квартал»,сквери,парки,площа Ринок з таємними підземеллями, «Дерево щастя», фортечний Бастіон.

Поселення в готелі в 2-х місних номерах з зручностями.

обідо-вечеря.

День 2.

06.01.17

Сніданок- швецька лінія.

Переїзд до міста Коломия відомого своїми музеями, старовинною Ратушею та найбільшим кафедральним собором регіону.

Екскурсія в музей Писанки - колекція налічує 10 тис. писанок з України, Польщі, Чехії, Румунії, Словаччини, країн Західної Європи та Америки.

Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського. Музичні інструменти, гуцульська кераміка, весільний одяг, декорації справжньої покутської хати та рідкісні витвори народних умільців в кількості понад 50 тис. одиниць чекають на усіх гостей музею.

Переїзд в Скит Манявський. Ще у 13 ст. вражаюча краса карпатських гір “манила” своєю недоторканістю та самотністю. Саме тут Йов Княгиницький у 1606 р. заснував чоловічий монастир. У часи найбільшого розквіту тут проживало до 200 монахів. На території була збережена в’їздна та оборонна вежа, відновлена дзвіниця та дерев’яна церква Воздвиження Чесного Хреста. Біля монастиря протікає чудодійне джерело, яке бере свій початок від Блаженного каменя (місце заснування монастиря).

Повернення до Івано-Франківська.

обідо-вечеря.

День 3.

07.01.17

Сніданок.швецька лінія.-

Переїзд до Буковелю або Ворохти. Можливість покататися на лижах та сноутюбах. Для бажаючих катання на крісельному підйомнику, чисте гірське повітря та мальовничі краєвиди Вас чекають.

(спорядження беремо подорозі – орієнтовна вартість 80-100 грн. комплект).

Повернення до Івано-Франківська.

обідо-вечеря.

День 4.

08.01.17

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до м Львова. Місто Львів – це перлина Європи, столиця Галичини, місто, яке зуміло зберегти своє давнє обличчя понад сім століть. Львів – це також місто храмів, пам’яток архітектури, справжня перлина Європи. Обід За бажанням, відвідання музею краезнавчого -вх. квитки опл. на місці.

15:00 Трансфер на вокзал.

16.20-виїзд до м.Харкова

День5.

09.01.17

В 12.21 год.-прибуття в місто.

Вартість туру 3200 грн./ос. при групі 30 + 3

Вартість включає:

Вартість не включає:

  • Екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

  • проживання в готелі (3 ночі)

  • Харчування – сніданки 4, обідо-вечері- 4.

  • вх. квитки по програмі.

  • страхування

  • проїзд залізницею: Харків-Київ-Львів-Харків

  • Особисті витрати

    підйомник на Буковелі 75 грн./ос.

  • вх. квиток в краезнавчий музей во Львові.

Категория: