"7 стихий Закарпатья"

3 дні / 2 ночі

Кіть си хочете увідіти файну природу Карпатських гір, поникати шиковність древніх замкув, покушати буркути, упити май файного вінка, попробувати найлєпші блюда Закарпатської кухні ай узнати про велику культуру тай историю краю, кличиме вас взяти участіє у сів поїздці. *

Дати проведення: четверті вихідні кожного місця

пятниця-неділя 26-27 вересня 2015 року.

пятниця-неділя 30 жовтня – 01 листопада 2015 року (перенесено на 5-ті вихідні через вибори 25 жовтня).

пятниця-неділя 27-29 листопада 2015 року.

План туру:

1 день: Львів (виїзд о 08:00) — Лумшори (купання в чанах, обід) – Ужгород (екскурсія містом, загальний огляд замку) – Боржава (поселення о 21:00).

2 день: Боржава (сніданок, виїзд о 08:30) — Косино (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино», купання в термальних водах, прісному басейні, похід в сауну) – Яноші (обід зі страв закарпатської кухні) – Мукачево (екскурсія замком Паланок) — Бене (дегустація вина у братів Параски — найкращих виноробів Закарпаття) — Боржава (вечеря, відпочинок).

3 день: Боржава (сніданок, виїзд о 08:00) – Іза (зупинка, щоб придбати вироби з лози та сувеніри) – Міжгірський перевал (огляд карпатських панорам, фотосесія) – Синевир (обід зі страв карпатської кухні) – Синевирська поляна (прогулянка довкола озера Синевир) – Келечин (набирання води з мінерального джерела) – Пилипець (прогулянка водоспаду Шипіт) – Львів (приїзд орієнтовно о 23:00).

Відеоролики туристичних обєктів (для перегляду клацніть по назві відео утримуючи клавішу Ctr)

Важливо! Для туристів не зі Львова квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 24:00.

На Вас чекають 7 стихій Закарпаття:

  1. мальовничі панорами Карпат, на фоні яких зможете зробити чудові фото;

  2. найкращі замки Закарпаття: мукачівський замок «Паланок» (одне з історико-архітектурних чудес України) та Ужгородський замок;

  3. термальні води та відпочинок у найкращому відпочинковому комплексі «Косино» (2012 року побудови);

  4. захоплююча природа озера Синевир та водоспаду Шипіт;

  5. найкращі вина Закарпаття;

  6. смачні страви закарпатської, угорської, словацької та бойківської кухонь;

  7. купання в чанах у Лумшорах, де поєдналися дві природні стихії (вогонь та мінеральна вода), з допомогою яких зможете покращити своє самопочуття;

А також:

- мінеральні джерела Закарпаття;

- столиця лозоплетіння України – с. Іза;

- екскурсія набережною і корзо та огляд замку в найменшому на найближчому до Європи обласному центрі України — місті Ужгород;

- можливість поспілкуватися з етнічними угорцями, почути їх мову, побут, традиції;

- цікаві розповіді про історію, культуру, побут та традиції Закарпаття, етносів та народностей, які його заселяють (угорці, румуни, словаки, цигани,бойки, лемки, верхОвинці);

- з вікна автобуса ви оглянете: дерев’яну церкву у Пилипці, замок у Виноградово та центральну частину міста, панораму Хуста та замок на загаслому вулкані, унікальну гідроелектростанцію, замок тамплієрів у с. Середнє, найбільший в Європі екуменічний хрест.

Проживання: для того, щоб ви почували себе як вдома і найкраще відчули колорит Закарпаття, пропонуємо вам мешкати у приватних садибах зеленого туризму: 2-ох, 3-охмісні кімнати з вигодами на блок. Переглянути фото садиб.

Вартість туру: 895 грн/ос.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в садибах зеленого туризму (2 ночі), екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об'єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:проезд ж\д, харчування, вхідні квитки в туристичні об'єкти, квитки на потяг до Львова та зі Львова для мешканців інших міст, купання в чанах та термальному басейні.

Вартість вхідних квитків:

купання в чанах у Лумшорах: дорослі - 70 грн., діти до 12 років – 50 грн.

замок в Ужгороді: дорослі - 25 грн., студенти – 15 грн., діти – 10 грн.,

термальний басейн в Косино мінімальний пакет 3 години: дорослі – 200 грн, діти ростом 1,5м – 130 грн, діти нижче 1,2м – безкоштовно, оренда шафи для одягу та цінних речей — 20 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб);

замок паланок в Мукачево: дорослі і студенти – 20 грн., учні – 10 грн.,

дегустація вина: дорослі — 40 грн, без дегустації — 20 грн, діти до 12р без дегустації — б/к;

озеро Синевир: дорослі – 12 грн, студенти та школярі – 3 грн;

водоспад Шипіт: дорослі та студенти – 15 грн, діти – 10 грн.

Харчування: під час туру пропонуємо скуштувати національні страви Закарпатської кухні.

Обід І дня - в ресторані «Мисливська садиба» біля чанів у с. Лумшори. Пропонуємо наступне меню: салат, грибна юшка, пюре з курячою підливкою, компот, хліб. Вартість: 65 грн.

Вечеря І дня відбувається в садибах зеленого туризму і складається з найкращих страв угорської кухні. Меню: бограч (гуляш), угорські голубці, домашня випічка, домашнє вино, палинка, мінеральна вода. Вартість 55 грн.

Сніданок ІІ дня відбуватиметься в садибах зеленого туризму: холодна нарізна (сир і ковбаса), домашній хліб, масло, яєчня, чай, кава. Вартість 35 грн. 

Обід ІІ дня  в с. Яноші у ресторані “Гелікон”, складається з найкращих страв угорської кухні. Меню: ійовко боб-гуляш, картопляне пюре, попрікаш (куряче філе в сметанному соусі), маринованіогірки, млинець з шоколадом, компот, хліб. Вартість 60 грн.

Вечеря ІІ дня: Меню: бульйон з чігою (домашня вермішель), перкельт  (тушковане м’ясо із червоним перцем), нокедлі (макарони), домашня випічка, домашнє вино, мінеральна вода. Вартість 55 грн.

Сніданок ІІІ дня: холодна нарізка, оладі із джемом, кава, чай. Вартість 35 грн.

Обід ІІІ дня відбудеться в ресторані «Колиба» (с. Синевир). Пропонуємо найкращі страви бойківської кухні. Меню: юшка з білими грибами, шишки в грубному соусі з картопляним пюре, салат овочевий (зі свіжої капусти), узвар, хліб. Вартість 6грн.

* - Якщо ви прагнете пізнати захоплюючу природу Українських Карпат, велич древніх фортець, скуштувати мінеральні води, найкраще вино, найсмачнішу кухню Закарпаття та дізнатися про неперевершену культуру та історію краю, запрошуємо взяти участь у турі «7 стихій Закарпаття».

Категория: